Бронекапсули і «зуби дракона»: як зводять фортифікації на оборонних рубежах

Бронекапсули і «зуби дракона»: як зводять фортифікації на оборонних рубежах Фото 07.03.2024 17:59 Укрінформ У Міністерстві оборони показали, які фортифікаційні споруди будують у Сумській та Запорізькій областях.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Міноборони та оприлюднило відповідні світлини.

“На оборонних рубежах продовжується будівництво фортифікаційних споруд. Активна робота триває, зокрема у Сумській області”, – ідеться у повідомленні.

Як зазначили у Міноборони, опорні пункти будують, аби захистити українських бійців на позиціях і зробити евакуацію та переміщення безпечнішими. “Бійниці облаштовують бронекапсулами”, – підкреслили у міністерстві.

Бронекапсули і «зуби дракона»: у Міноборони показали, як зводять фортифікації на оборонних рубежах / Фото: Антон Шевельов, Міністерство оборони

Також триває зведення оборонних фортифікацій на Запорізькому напрямку, зокрема це "зуби дракона", бетонні укриття, траншеї та вогневі позиції, додали у Міноборони.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час щорічної пресконференції поінформував, що на фортифікацію оборонних рубежів цього року з бюджету виділили понад 20 млрд грн.

Будівництво Міноборони Сумщина Запоріжжя Фортифікаційні споруди

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *