Цілі в Севастополі, Туапсе й Новоросійську вночі атакували СБУ та ГУР – джерело

Цілі в Севастополі, Туапсе й Новоросійську вночі атакували СБУ та ГУР – джерело 17.05.2024 12:56 Укрінформ СБУ та ГУР атакували важливі російські військово-логістичні об’єкти, розташовані в Криму та на російському узбережжі Чорного моря.

Про це Укрінформу повідомило джерело у правоохоронних органах.

За його інформацією, СБУ та ГУР спільно запалили «бавовну» у Севастопольській бухті. Крім того, розвідники відпрацювали по морському порту Новоросійська, а дрони СБУ – по Туапсинському НПЗ.

Унаслідок операцій у Севастопольській бухті «всю ніч було фаєр-шоу». Влучання було, зокрема, і по електропідстанції «Севастопольська», що призвело до відключень електропостачання. У морському порту Новоросійська було чутно вибухи в районі нафтового термінала та на залізничній станції. Дрони СБУ вже вдруге цього року "завітали" на Туапсинський НПЗ, який росіяни почали відновлювати, повідомив співрозмовник.

"Сьогоднішня спецоперація довела, що росіяни не здатні захистити свої основні морські бази в Севастополі та Новоросійську. Все, що їм залишається, – ховати військові кораблі у глибині портів за цивільними суднами. Про домінування ЧФ РФ росіяни можуть забути. Українська «бавовна» знайде їх всюди!» – зазначило поінформоване джерело.

Як повідомлялось, раніше дрони СБУ уразили нафтобазу та електропідстанції у Липецькій та Бєлгородській областях.

Фото ілюстративне

Крим Розвідка Страсбург Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *