Державний оператор тилу уклав перші довгострокові контракти на постачання речового майна для ЗСУ

Державний оператор тилу уклав перші довгострокові контракти на постачання речового майна для ЗСУ 10.04.2024 18:09 Укрінформ Державний оператор тилу почав укладати довгострокові контракти, які діятимуть протягом пів року.

Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі ДП «Державний оператор тилу».

«Державний оператор тилу почав укладати довгострокові контракти, які діятимуть протягом пів року, а не до 3 місяців, як це було раніше. Зокрема на 3-4 квартал вже були укладені перші контракти на постачання тактичних захисних розвантажувальних ременів. Переможцями аукціонів стали “АнВа”, “ТАКТИК ПРО”», – повідомили в пресслужбі.

Як наголосили в ДОТ, розуміння обсягів замовлення на 3-6 місяців дає можливість постачальникам краще планувати свої потужності, вчасно замовляти необхідну кількість матеріалів для виготовлення продукції, долучати потрібну кількість працівників. Це, своєю чергою, дозволяє управляти потенційними ризиками щодо перебоїв у постачанні та сприяє безперервному забезпеченню Збройних сил України.

Наразі команда Державного оператора тилу працює над тим, щоб переважна більшість контрактів укладалась на довгий строк, зауважили в пресслужбі.

Як повідомлялося напередодні, Державний оператор тилу закупив літню форму для ЗСУ, заощадивши кошти за більшістю позицій.

ЗСУ Державний оператор тилу

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *