Глава Пентагону відкрив засідання «Рамштайну»

Глава Пентагону відкрив засідання «Рамштайну» 20.05.2024 15:08 Укрінформ Міністр оборони США Ллойд Остін у понеділок розпочав засідання Контактної групи з питань оборони України, виступивши традиційно зі вступним словом на початку зустрічі.

Це вже 22-ге засідання учасників формату «Рамштайн», яке цього разу проходить у режимі віртуального зв’язку, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми зустрічаємось у момент виклику. Путінські окупанти розпочали черговий наступ на територію суверенної України, і сили Кремля намагатимуться просуватися далі протягом подальших тижнів у спробах створити буферну зону вздовж українського кордону», – зауважив глава Пентагону.

Він наголосив, що новий наступ росіян на Харків лише посилює важливість Контактної групи з питань оборони України. Крім того, Остін зазначив, що РФ продовжує інтенсивно бомбити українські міста.

«Тож питання протиповітряної оборони буде одним із головних у нашому порядку денному сьогодні. І я закликаю всіх наших шановних союзників і партнерів переглянути свою здатність, щоби надати Україні потенціал ППО, який їй так терміново потрібен», – зауважив міністр оборони США.

Крім того, він поінформував, що на зустрічі в понеділок увага буде зосереджена на координації коаліцій спроможностей. Зокрема, учасники засідання заслухають керівників морської коаліції, а також об’єднаної коаліції протиповітряної та протиракетної оборони.

Участь в онлайнзустрічі беруть міністри оборони та керівники оборонних відомств близько 50-ти країн.

Як повідомляв Укрінформ, засідання Контактної групи з питань оборони України проходять регулярно щомісяця. Перше засідання відбулося 26 квітня 2022 року на американській авіабазі «Рамштайн» у Німеччині, що дало неформальну назву цьому формату військової підтримки України.

Україна Війна Остін Війна з Росією ППО Зустріч Рамштайн

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *