Канадські військові показали, як навчають українських бойових медиків

Канадські військові показали, як навчають українських бойових медиків Відео 17.01.2024 19:43 Укрінформ У збройних силах Канади показали, як військовослужбовці цієї країни навчають українських бойових медиків навичкам виживання.

Як передає Укрінформ, про це канадська тренувальна місія UNIFIER повідомила у соцмережі Х.

«Медики збройних сил Канади, які беруть участь в операції UNIFIER в рамках медичного навчального підрозділу, інструктують українських бійців під час польського тренування з бойової медичної підготовки з наголосом на виживанні в умовах бойових дій», – йдеться у повідомленні.

🇺🇦 медиків Збройних сил Канади, які беруть участь в операції #ОпЮНІФАЄР в рамках медичного навчального підрозділу, інструктують українських бійців під час польського тренування з бойової медичної підготовки з акцентом на виживання в умовах бойових дій. pic.twitter.com/u1APsOF4N0

— CAF with Ukraine (@CAFwithUkraine) January 16, 2024

Як повідомлялося, у рамках операції UNIFIER канадські військовослужбовці з 2015-го року підготували більш як 39 тис. українських військових.

Після початку повномасштабного російського вторгнення канадські інструктори залишили територію України, однак за кілька місяців навчання було відновлено у Великій Британії, Польщі та Латвії.

Фото: @CAFwithUkraine

Канада Медики Військові навчання Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *