Команда Укроборонпрому обговорила з британськими колегами співпрацю у військово-технічній сфері

Команда Укроборонпрому обговорила з британськими колегами співпрацю у військово-технічній сфері 10.04.2024 16:48 Укрінформ Керівництво АТ «Українська оборонна промисловість» (УОП) та його підприємств обговорили з британськими колегами подальшу співпрацю у військово-технічній сфері.

Про це повідомила в Телеграмі пресслужба УОП за підсумками Конференції британсько-українського оборонного партнерства, передає Укрінформ.

«Велика Британія сьогодні є одним із найбільш принципових і послідовних союзників України у визвольній війні проти російських загарбників. Тому співпраця з британськими зброярськими компаніями, спільні програми та проєкти дуже важливі для української оборонки, наближення перемоги над РФ і подальшого розвитку нашого ОПК», – зазначив генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

Зокрема, УОП пропонує потенційним і наявним іноземним партнерам різні формати взаємодії: від постачання комплектуючих до створення спільних підприємств, локалізації виробництва та трансферу технологій.

Як повідомлялося, міністр оборони Рустем Умєров разом із міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним підписали з британським урядом Рамкову домовленість щодо співробітництва у сфері оборонних матеріалів.

Фото: Телеграм Укроборонпром

Британія Оборона Укроборонпром Зброя ОПК

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *