Командувач Нацгвардії відвідав підрозділи на Харківському напрямку

Командувач Нацгвардії відвідав підрозділи на Харківському напрямку Фото 18.05.2024 14:52 Укрінформ Командувач Національної гвардії бригадний генерал Олександр Півненко відвідав ділянки північного прикордоння Харківської області, де підрозділи НГУ разом з іншими складовими Сил оборони протидіють просуванню російських загарбників.

Як передає Укрінформ, про це пресслужба Нацгвардії України повідомила у Фейсбуці.

За словами командувача, місцевість, ділянки та напрямки, де зараз тривають інтенсивні бойові дії, добре знайома гвардійцям, адже ще навесні 2022 року тут вони ефективно стримували ворожий наступ, а вже восени проводили контрнаступальні дії.

Під час поїздки командувач Нацгвардії зустрівся із командирами та бійцями окремого загону Центру спеціального призначення “Омега”, 3-ї, 4-ї та 13-ї бригад НГУ й інших підрозділів, які залучені для виконання завдань.

Командувач приділив увагу питанням, пов’язаним із логістичним забезпеченням, організацією зв’язку та медичного забезпечення.

"Окремий аспект – забезпечення FPV-дронами, які зараз у поєднанні з артилерією й іншими вогневими засобами дають змогу максимально швидко працювати по групах піхоти, по позиціях і техніці ворога", – зазначив Півненко.

Командувач відзначив, що ситуація на ділянці складна, а ворог, не рахуючись із втратами, активно застосовує штурмові підрозділи, які намагаються атакувати за підтримки авіації та артилерії. "Разом з тим, бойовий дух і мотивація нацгвардійців залишаються на високому рівні", – підкреслив Півненко.

За його словами, "наші воїни тримають визначені позиції, мають необхідне озброєння, досвід і систему управління, аби не дати росіянам втілювати свої плани. Гвардійці, у чіткій взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, виконують бойові завдання в районах найінтенсивніших боїв".

"Розуміємо тактику дій ворога, аналізуємо ситуацію, маємо взаємодію з усіма залученими підрозділами. Дякую кожному воїну і командиру, котрі стримують ворога, стійко та професійно діють у найскладніших умовах”, – заявив командувач Нацгвардії.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією Генерального штабу Збройних сил України, на Харківському напрямку російські війська не припиняють спроб прорвати оборону, однак успіхів не досягають.

Фото: НГУ

Нацгвардія Харківщина Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *