Міністри НАТО розглянуть перехід до довгострокової підтримки України – Столтенберг

Міністри НАТО розглянуть перехід до довгострокової підтримки України – Столтенберг 03.04.2024 12:52 Укрінформ Міністри закордонних справ країн Альянсу серед головних питань обговорять зміни у системі постачання Україні зброї, боєприпасів та військового обладнання, що передбачає перехід від добровільних внесків країн-членів до колективних зобов’язань в рамках НАТО. 

Про це сьогодні перед початком засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів закордонних справ заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Україна має термінові потреби. Будь-які затримки у постачанні допомоги мають наслідки на полі бою просто зараз. Тож ми маємо уточнити динаміку нашої підтримки. Ми маємо забезпечити надійну та передбачувану безпекову допомогу для України на тривалий період. Тож ми маємо менше покладатися на добровільні внески, а більше – на зобов’язання в рамках НАТО. Менше  орієнтуватися на короткострокові пропозиції, і більше – на багаторічні зобов’язання», – наголосив Єнс Столтенберг.

Оновлюється…

Фото: Europa Press

Євросоюз Столтенберг Україна допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *