Наєв показав, як проходять на півночі тренування контрдиверсійних груп

Наєв показав, як проходять на півночі тренування контрдиверсійних груп Відео 26.01.2024 07:57 Укрінформ Командування Північної операційної зони проводить постійні тренування контрдиверсійних груп.

Як передає Укрінформ, про це командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив у Фейсбуці.

У прикордонних районах Сумської області тривають бойові дії, які становлять серйозну загрозу як для військових, так і для цивільних жителів.

"Ворожа армія використовує різні види зброї, включаючи артилерію та авіацію. Великою загрозою є активність диверсійних груп противника", – зазначив Наєв.

За словами генерал-лейтенанта, українські військові, які стоять на захисті, активно протидіють спробам ворожих диверсантів.

Командування Північної операційної зони проводить постійні тренування контрдиверсійних груп, щоб підготувати військових до виявлення та нейтралізації ворога, який намагається перетнути кордон, підкреслив він.

"Контрдиверсійні групи вже неодноразово продемонстрували свою ефективність у знешкодженні ворожих диверсантів, тому їх готовність до дій є надзвичайно важливою", – наголосив Наєв.

Як повідомляв Укрінформ, командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв перевірив підготовку контрдиверсійних резервів.

Війна Військові навчання Сергій Наєв Війна з Росією Диверсанти

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *