На Авдіївському напрямку близько 50 тисяч російських військових – ОСУВ «Таврія»

На Авдіївському напрямку близько 50 тисяч російських військових – ОСУВ «Таврія» 07.03.2024 19:23 Укрінформ Чисельність російського угруповання військ на Авдіївському напрямку залишається сталою і налічує близько 50 тисяч військових.

Про це повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає кореспондент Укрінформу.

«Чисельність росіян на Авдіївському напрямку залишається приблизно сталою. Якщо раніше ми говорили про 50 тисяч російських окупантів під час активної фази авдіївської оборонної операції, то вона приблизно такою самою залишається і зараз», – сказав Лиховій.

За його словами, приблизно такою є чисельність військових РФ і на Запорізькому напрямку. Водночас специфіка запорізького відрізку фронту така, що ця кількість окупантів розосереджена на значній степовій території, вони не можуть створити значного тиску на одній ділянці, тому атакують кількома штурмовими групами.

«Оскільки ці війська виснажуються, у них є багато поранених, то ці підрозділи відводяться на ротацію, а замість них приходять нові частини… З одного боку, це мінус, а з іншого, це свідчення того, що ми вибиваємо російський особовий склад, резерви, а той резерв, який приходить на допомогу, може бути незлагоджений, гірше підготовлений», – підкреслив начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ «Таврія».

Як повідомляв Укрінформ, загальні бойові втрати армії Російської Федерації в Україні з 24 лютого 2022 року по 7 березня 2024 року становлять близько 421 430 загарбників.

Російські військові Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *