Оперативна ситуація на східному фронті залишається складною – Сирський

Оперативна ситуація на східному фронті залишається складною – Сирський 13.03.2024 13:42 Укрінформ Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський наголошує, що в цілому оперативна ситуація на східному фронті залишається складною.

Як передає Укрінформ, про це головнокомандувач ЗСУ повідомив у Телеграмі.

За словами Сирського, російська армія продовжує вести наступальні дії, зосереджуючи основні зусилля в районах Тернів, Іванівського, Бердичів, Тоненького, Вербового і Роботиного.

"Водночас, – підкреслив головнокомандувач, – імовірно, внаслідок високого рівня втрат активність ворога на інших ділянках фронту помітно знизилась".

Це відбулося "завдяки вчасно прийнятим управлінським рішенням на посилення оборони даної ділянки фронту, своєчасної заміни частин, що втратили боєздатність, а також завдяки мужності та стійкості наших воїнів", заявив Сирський.

За два тижні жорстких боїв ворог зазнав надзвичайно високих втрат, "однак всі населені пункти, які він намагався захопити, залишилися під нашим контролем", підкреслив головнокомандувач.

Як додав Сирський, разом із міністром оборони України Рустемом Умєровим вручили державні та відомчі нагороди військовослужбовцям, які відзначилися в боях з російським агресором.

"Разом з тим, залишається достатньо питань, які необхідно вирішувати на місці, тому продовжуємо нашу роботу", – додав головнокомандувач ЗСУ.

Як повідомляв Укрінформ, 2 березня Сирський заявив, що прийняв кадрові рішення за результатами заслуховування командирів на східному фронті.

ЗСУ Війна Сирський Схід України Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *