Президент назвав безпекову угоду з Британією «взірцем для нашого часу»

Президент назвав безпекову угоду з Британією «взірцем для нашого часу» Відео 12.01.2024 20:54 Укрінформ Безпекова угода України з Великою Британією, яка була підписана у Києві у п’ятницю, стосується різних аспектів життя держави – і роботи розвідок двох країн, і захисту від російських ударів у кіберпросторі.

Про це у своєму зверненні заявив Президент Володимир Зеленський, передає кореспондент Укрінформу. 

Відео: ОП

«Цей день уже увійшов в історію нашої держави: сьогодні маємо угоду з Великою Британією, безпекову угоду, над якою ми довго працювали. Різні аспекти. Це зброя. Плюс підтримка нашого оборонного сектору. Плюс робота наших розвідок. Плюс санкції проти Росії. Плюс робота щодо російських активів. Плюс захист від російських ударів у кіберпросторі – усе, що стосується сучасних технологій. Справді дуже серйозна й сучасна угода», – заявив він.

Зеленський сказав, що багато хто чув про зразкові безпекові домовленості 20-го століття між США та Ізраїлем і деякі інші подібні домовленості.

«Зараз ми сформували такий взірець для нашого часу. Це те, що додає нам впевненості зараз, поки ми захищаємося від російської агресії, та фіксує наші сильні безпекові позиції на увесь період до вступу України у НАТО. Ключова наша безпекова мета – Альянс, а зараз на основі цієї угоди з Британією ми працюємо і з іншими партнерами заради двосторонніх угод», – розповів Президент.

Глава української держави нагадав, що до базової домовленості «Великої сімки» приєдналося вже майже 30 держав.

«І я вдячний кожній державі, кожному лідеру, які вже у цій безпековій роботі з нами, усім, хто ще приєднається у цьому році. І, звичайно, я дякую Великій Британії та особисто пану прем’єр-міністру Сунаку за першість і лідерство», – поінформував він.

Відео: ОП

Як повідомлялося, Президент Зеленський і прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, який прибув у п’ятницю з візитом до Києва, провели переговори і підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки.

Зеленський і Сунак провели переговори та підписали угоду у сфері безпеки / Фото: Офіс Президента

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *