Росія може готуватися до війни з НАТО у найближчі 10 років – розвідка Естонії

Росія може готуватися до війни з НАТО у найближчі 10 років – розвідка Естонії 15.03.2024 14:37 Укрінформ Росія вже готується до наступної війни, імовірно, йдеться про конфлікт з країнами НАТО протягом наступних десяти років.

Про це повідомляє Foreign Policy з посиланням на представників розвідки Естонії, передає Укрінформ.

Як зазначається, керівники зовнішньої та військової розвідки Естонії заявили, що «через два роки після того, як РФ розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, Кремль реструктуризує та розширює армію в очікуванні конфлікту з країнами НАТО, який може розпочатися у наступні 10 років».

За словами естонських розвідників, РФ вдалося перевести економіку на воєнні рейки.

Генеральний директор Служби зовнішньої розвідки Естонії Каупо Росін зауважив, що російські воєначальники навчилися на помилках початкових етапів війни з Україною та швидко адаптуються.

За його словами, росіяни завжди «вирішували проблеми» за рахунок масовості війська. Реформи російської армії, на його думку, приведуть до створення низькотехнологічного війська радянського зразка з «великою вогневою потужністю й артилерією».

Естонський розвідник вважає, що війна РФ з НАТО не є неминучою, можна багато зробити для стримування Кремля.

«Багато сценаріїв майбутнього залежать від нашої діяльності на Заході… Конкретне завдання полягає у тому, щоб зробити Україну успішною в цій війні, тому що майбутнє Європи сильно залежить від результату цієї війни», – заявив Росін.

Як повідомлялося, аналітики Інституту вивчення війни вважають, що довгострокові зусилля російської армії з реструктуризації та розширення спрямовані на підготовку Росії до майбутньої широкомасштабної війни проти НАТО.

Окрім цього, направлення Росією дороговартісних військово-морських ресурсів в райони поза Україною та Східною Європою, ймовірно, спрямоване на створення загрози альянсу та союзникам у багатьох регіонах.

Естонія НАТО Розвідка Росія Війна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *