Росія відправляє на війну проти України війська свого Тихоокеанського флоту – розвідка

Росія відправляє на війну проти України війська свого Тихоокеанського флоту – розвідка 12.04.2024 08:58 Укрінформ Кремль відправляє на війну проти України особовий склад Тихоокеанського флоту РФ, а також 11-ї армії військово-повітряних сил і протиповітряної оборони.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає Укрінформ.

До таких дій Москва вдається з метою поповнення санітарних і безповоротних втрат російських військ, яких ті зазнають під час боїв в Україні, а також укомплектування нових військових підрозділів.

За даними ГУР, раніше ці військові з’єднання не були безпосередньо залучені до бойових дій проти України.

Встановлено, що, згідно з рішенням командувача Тихоокеанського флоту РФ Віктора Лііни, ротації до Сирії повністю припинені, весь особовий склад відбуває в зону бойових дій на територію України. Ідеться про дві тисячі військовослужбовців із Приморського і Камчатського країв.

Близько 400 солдатів із військових частин 11-ї армії ВПС та ППО, що дислокується в Хабаровському краї, долучаться до 155-ї та 40-ї бригад морської піхоти, які ведуть бойові дії проти України та мають некомплект через значні втрати.

Частина особового складу із військових з’єднань далекого сходу Росії ввійде до нової мотострілецької бригади, яку формують у Воронежі.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 12 квітня Сили оборони України ліквідували вже близько 451 тисячі 730 російських загарбників.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *