Російському ВПК бракує сучасної оптики, електроніки і мікрочипів – Юсов

Російському ВПК бракує сучасної оптики, електроніки і мікрочипів – Юсов 12.01.2024 12:04 Укрінформ Запровадження санкцій дається взнаки і російському військово-промисловому комплексу – йому не вистачає сучасної оптики, електроніки і мікрочипів.

Про це повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини» представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає Укрінформ.

«Вони стикаються з низкою обмежень і санкцій. У цьому випадку працюють і створюють додаткові складнощі і по сучасній оптиці, електроніці, мікрочипах – це те, чого не вистачає ворогу», – сказав він.

За словами Юсова, Росія намагається налагоджувати схеми «сірого» імпорту або ввозити необхідне обладнання контрабандою.

«У цілому Росія сьогодні є крупним контрабандистом озброєння у світі. Але що стосується розробок сучасних, високотехнологічних озброєнь, то з цим є складнощі», – зазначає представник ГУР.

Водночас у Росії залишається ще радянська технологічна база і можливості розконсервовувати і модернізувати наявні снаряди, додав Юсов.

Як повідомляв Укрінформ, за словами очільника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, з кінця 2023 року Росія виготовляє більше боєприпасів, але їхня якість падає.

Війна Війна з Росією Єдині новини Андрій Юсов

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *