Шмигаль: Відповідь України на зміну стратегії РФ – це чотири компоненти

Шмигаль: Відповідь України на зміну стратегії РФ – це чотири компоненти 08.03.2024 19:01 Укрінформ Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав чотири компоненти, які є відповіддю України на зміну стратегії Російської Федерації: безпекові угоди, конфіскація активів РФ, підвищення стійкості економіки, а також програми допомоги Україні від союзників.

Про це він повідомив під час засідання уряду, передає Укрінформ.

«Росіяни змінили свою стратегію і роблять ставку на затягування війни, на виснаження, на позбавлення України підтримки наших союзників», – зазначив він.

Очільник уряду заявив, що основна ціль Росії – зруйнувати проукраїнську коаліцію, зруйнувати єдність, зменшити ресурси України для спротиву.

За його словами, відповідь Української держави на дії РФ – це чотири стратегічні компоненти.

«Перше – це безпекові угоди з нашими союзниками. Президент України Володимир Зеленський вже підписав сім таких угод: Велика Британія, Німеччина, Франція, Данія, Канада, Італія, Нідерланди. Це угоди на 10 років. Тобто довгострокова співпраця та безпека для України», – акцентував Шмигаль.

Урядовець повідомив, що другим компонентом є конфіскація російських активів, аби посилити стійкість України та здатність до швидкої відбудови зараз і в наступні роки.

Третім компонентом, за словами Прем’єр-міністра, є підвищення стійкості та самодостатності економіки держави.

«Четвертий компонент – це середньострокові програми фінансової та іншої допомоги з нашими ключовими союзниками. Нинішнього року маємо важливу перемогу в цьому напрямку. Європейський Союз дав старт програмі під назвою Ukraine Facility», – підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, Україна отримає перший транш за програмою Ukraine Facility у розмірі 4,5 млрд євро у березні, а другий, на суму 1,5 млрд євро, надійде у квітні.

Кабмін Уряд Війна Шмигаль Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *