Щоб закрити Україну повністю, потрібні 25 систем Patriot – Президент

Щоб закрити Україну повністю, потрібні 25 систем Patriot – Президент 06.04.2024 21:12 Укрінформ Щоб закрити Україну повністю Україні потрібно 25 систем Patriot, по 6-8 батарей.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав в інтервʼю, яке він дав загальнонаціональному телемарафону "Єдині новини", коментуючи ворожі вкиди про так званий наступ на Харків, передає Укрінформ.

"Щоб закрити Україну повністю, на майбутнє Україні бажано мати 25 систем Patriot, по 6-8 батарей в кожній. всі наші партнери про це прекрасно знають, навіть знають точки, де повинні стояти відповідні системи і діяти. Системи Patriot або аналоги, є кілька аналогів у світі, вони працюють також дуже непогано", – сказав Зеленський.

Як додав глава держави, може виглядати так що йдеться про велику кількість систем, але і територія України велика.

Як зазначив Зеленський, Росія продовжуватиме атакувати українську енергосистему.

"Я вважаю, ми зможемо пройти цей шлях, ми багато енергообʼєктів змогли захистити ППО і іншим захистом першого, другого і третього рівня. Але є ракети, проти яких ці захисні системи не працюють, на жаль. І тут може спрацювати тільки Patriot або аналог", – сказав Зеленський.

У цьому випадку, як сказав Зеленський, доводиться обирати, який обʼєкт, яке місто захистити.

Він зазначив, що інтенсивність російських обстрілів зараз висока, і запас ракет для ППО на сьогодні є, але необхідно враховувати, що Росія може посилити інтенсивність обстрілів, і снарядів для ППО може не вистачати.

"Якщо вони будуть бити так, як били останній місяць, нам може не вистачати ракет і партнери також це знають. У нас розраховано в які дати. Нам потрібно ці ракети, ми розуміємо скільки в середньому ми витрачаємо на добу. Такі процеси треба пришвидшувати. Все це коштує гроші", – сказав Зеленський.

За його словами, якщо раніше Україна розраховувала на допомогу у цьому питанні, то тепер – на контракти.

"І у нас пішло постачання деякої зброї – і артилерії, і протиповітряної оборони ", – сказав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, найближчими днями буде погоджено дату проведення Глобального саміту миру.

Обстріл Зеленський Війна з Росією Patriot Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *