Столтенберг: Сильні ЗСУ – єдиний шлях до миру, і НАТО має це забезпечити

Столтенберг: Сильні ЗСУ – єдиний шлях до миру, і НАТО має це забезпечити 04.04.2024 18:13 Укрінформ Сильні Збройні сили України є єдиним шляхом для досягнення справедливого та стійкого миру в Україні, і союзники по НАТО мають це забезпечити.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час пресконференції у четвер у Брюсселі.

"Єдиний шлях досягти справедливого та стійкого миру в Україні – це мати сильні Збройні Сили України, оскільки це є єдиний спосіб переконати президента Путіна, що вони (росіяни – ред.) не переможуть на полі бою", – сказав Столтенберг, коментуючи на прохання кореспондента агентства ситуацію на полі бою в Україні.

Столтенберг висловив переконання, що якщо союзники по НАТО нададуть Україні "те, що ми маємо поставити", то Україні вдасться здобути нові перемоги.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні міністри закордонних справ країн НАТО підтримали пропозицію щодо посилення ролі Альянсу у координації безпекової допомоги для України та тренуваннях українських військових.

За повідомленнями ЗМІ, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пропонує створити фонд внесків союзників на суму 100 мільярдів доларів протягом п’яти років для України у межах пакета, який лідери Альянсу мають підписати в липні у Вашингтоні.

Фото: gdpr-info.eu

НАТО Столтенберг Україна ЗСУ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *