В армії Франції показали, як навчають українських пілотів та артилеристів

В армії Франції показали, як навчають українських пілотів та артилеристів Фото 20.05.2024 02:31 Укрінформ Французька армія продовжує підготовку українських пілотів F-16, а також проводить навчання для артилеристів.

Як передає Укрінформ, кілька світлин, які ілюструють цей процес, були опубліковані на сторінці армії Франції в мережі Х.

«Деякі приклади внеску, зробленого збройними силами Франції, у підготовку Збройних сил України. Військово-повітряні сили тренують українських пілотів-винищувачів. Наземні війська забезпечують спеціальну підготовку, зокрема з артилерії. Ця потужна підтримка є довгостроковим зобов'язанням», – йдеться в повідомленні, яке супроводжує фотографії.

Як повідомлялось, четверо українців, які мають досвід пілотування цивільних літаків або тренувань на навчальних літаках L39, вже проходять підготовку у Франції для роботи на винищувачах на F-16.

Франція з початку повномасштабної війни передала Україні військову техніку на понад €2,5 мільярда. У річному звіті акцентовано увагу на «рішучих діях у сфері підготовки», яку майже 10 тис. українських солдатів пройшли в арміях Польщі та Франції.

Фото: Х / Armée française – Opérations militaires

Франція Україна Артилерія Пілот

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *