В Україні з’явиться держреєстр територій, забруднених вибухівкою – Клименко

В Україні з'явиться держреєстр територій, забруднених вибухівкою – Клименко 04.04.2024 14:26 Укрінформ В Україні запрацює державний реєстр територій, забруднених вибухонебезпечними предметами.

Про це у інтерв'ю Інтерфакс-Україна заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передає Укрінформ.

"Готується до запуску державний реєстр територій, забруднених вибухонебезпечними предметами, тримачем якого вже визначено ДСНС, але ця інформація повинна також верифікуватись і центром гуманітарного розмінування", – зазначив він.

Клименко пояснив, що Центр гуманітарного розмінування, який координує Міністерство економіки, наразі перебуває на етапі становлення. "Ми зі свого боку подаємо в центр інформацію про стан замінованості територій і її розмінування", – поінформував він.

Окремо очільник МВС подякував всім партнерам, які роблять важливий внесок у розмінування України.

"Своєю чергою МВС робить повністю прозорим процес використання цієї допомоги. Ми знаємо, де яка одиниця техніки працює, як використовується те чи інше обладнання. Це не лише про облік і контроль. Це про довіру наших партнерів і їхнє бажання продовжувати допомагати Україні", – зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією Мінекономіки, у березні саперні підрозділи урядових та неурядових операторів обстежили понад 26,5 тис. га земель сільгосппризначення. Усього з початку року обстежено 80,3 тис. га земель.

Клименко Розмінування Вибухівка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *