Виробник Taurus заявив, що зможе швидко поповнити запаси ракет у разі постачання Україні

Виробник Taurus заявив, що зможе швидко поповнити запаси ракет у разі постачання Україні 20.01.2024 16:45 Укрінформ Німецька компанія Taurus Systems GmbH спростувала заяву експерта Соціал-демократичної партії Німеччини з питань оборони Йоганнеса Арльта про те, що оборонна промисловість Німеччини не зможе швидко поповнити запаси ракет у разі постачання їх Україні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.

Глава Taurus Systems Йоахім Кнопф заявив, що швидке поповнення запасів ракет не є проблемою.

«У разі відповідного замовлення виробник готовий у найкоротший термін як розгорнути виробництво нових ракет Taurus, так і доопрацювати існуючі», – написав він у соцмережі.

Ще у листопаді компанія-виробник MBDA, якій належить Taurus Systems, заявляла, що здатна в найкоротші терміни не лише наростити виробництво ракет Taurus, а й принагідно інтегрувати в них нові технічні досягнення.

Як повідомлялося, цього тижня в Бундестазі відбулися обговорення питання постачання Україні крилатих ракет Taurus і «мирного плану» від праворадикальної «Альтернативи для Німеччини». Обидві пропозиції не знайшли більшості депутатів найвищого законодавчого органу ФРН.

Німеччина Ракета Україна Зброя TAURUS

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *