У Чорному морі вже четверту добу немає жодного російського військового корабля – ВМС

У Чорному морі вже четверту добу немає жодного російського військового корабля – ВМС 08.03.2024 14:24 Укрінформ Уже четверту добу не фіксується присутність у Чорному морі російських кораблів.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав речник ВМС ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук, передає кореспондент Укрінформу.

"Чорне море вже четверту добу вільне від присутності російських кораблів. В Азові продовжує чергувати одна одиниця, на північ від так званого Кримського мосту", – сказав Плетенчук.

За його словами, російські ракетоносії базуються у східній частині Чорного моря. Для них процедура підготовки до масованих обстрілів України ускладена.

"В будь-якому разі ми намагаємося оперативно отримувати інформацію щодо їх виходів у море, пересування і робити, що необхідно, щоб протидіяти цим заходам", – сказав Плетенчук.

Речник також зауважив, що у Середземному морі залишилися "одиниці, які входять до складу Чорноморського флоту РФ і не змогли повернутися до місця базування" через Босфор.

"Звісно, що з тієї акваторії завдати вогневого ураження по Україні фактично неможливо… Для цього ракети мають перетнути простір НАТО, а це згідно з міжнародним правом є прецедентом, який може трактуватися як напад. Тому, відповідно, таких випадків не було", – сказав Плетенчук.

Як повідомляв Укрінформ, 5 березня неподалік від Керченської протоки Сили оборони знищили російський корабель «Сергей Котов».

У складі Чорноморського флоту РФ на ходу більш як 30 суден, з них 10 ракетоносіїв.

Чорне море Росія Корабель

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *