У ГУР сказали, коли можлива нова хвиля мобілізації росіян

У ГУР сказали, коли можлива нова хвиля мобілізації росіян 17.01.2024 14:29 Укрінформ Кремль проведе нову хвилю мобілізації, однак не в лютому, а вже після виборів російського президента в березні ц.р.

Про це під час брифінгу на тему "Ситуація на тимчасово окупованих територіях у 2023 році та виклики 2024 року" в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив представник ГУР Андрій Юсов, відповідаючи на питання чи проведе Росія мобілізацію 200 тисяч росіян вже у лютому.

«Що стосується нової хвилі мобілізації, то така ймовірність існує, але, швидше за все, вже після так званих виборів президента РФ. Наразі продовжуються сталі мобілізаційні заходи на території РФ, що стосуються як рекрутингу, так і примусового підписання контрактів, залучення в інший спосіб як міжнародних найманців, так і ув’язнених. Тобто ці всі практики на Росії продовжуються», – зазначив Юсов.

Як повідомлялось, аналітики Інституту вивчення війни (ISW) бачать низку ознак, які вказують на те, що в Росії триває підготовка до другої хвилі мобілізації.

Водночас президент РФ Володимир Путін на пресконференції за підсумками 2023 року наприкінці грудня заявив, що другої хвилі мобілізації в РФ не буде.

Мобілізація Вибори Росія Війна Війна з Росією Андрій Юсов

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *