У Міноборони пояснили, чому демобілізацію прибрали з проєкту закону

У Міноборони пояснили, чому демобілізацію прибрали з проєкту закону 10.04.2024 22:00 Укрінформ Через оперативну ситуацію на фронті головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський висловив побажання, щоб норми щодо демобілізації були розглянуті в окремому законопроєкті.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» сказав речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.

«Кінцевий термін служби було винесено у законопроєкт. Це сталося після звернення головнокомандувача Олександра Сирського, який розуміє оперативну ситуацію вздовж лінії бойового зіткнення, розуміє, які сили і засоби є в наявності та усвідомлює планування, яке передбачається найближчим часом», – зазначив Лазуткін.

Він підкреслив, що ніхто не відмовляється від демобілізації і термін 36 місяців відпочинку нікуди не зникає.

Речник Міноборони зауважив, що проєкт закону про демобілізацію буде розроблятися не з нуля і цей процес розпочнеться вже найближчим часом.

Як повідомлялося, комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони рекомендував розробити новий законопроєкт, який безпосередньо стосуватиметься питань демобілізації та ротації.

Міноборони Законопроєкт Демобілізація Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *