У Нацполіції ідентифікували близько 900 поліцейських, які перейшли на бік загарбників

У Нацполіції ідентифікували близько 900 поліцейських, які перейшли на бік загарбників 22.01.2024 12:49 Укрінформ Вже ідентифіковано близько 900 працівників української поліції, які перейшли на бік російських окупантів.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна-Укрінформ заявив голова Національної поліції України Іван Вигівський.

«У Національній поліції цим питанням займається Департамент внутрішньої безпеки, слідство, як правило, веде ДБР. (Наразі ідентифіковано – ред.) більше 2,5 тисяч громадян, які перейшли на сторону ворога, це з цивільними. Якщо брати конкретно поліцейських, то це близько 900 осіб. Якщо брати із загальної кількості поліцейських – 98 тисяч тих, хто у нас у строю, то (тих, хто перейшов на бік РФ – ред.) і служать зараз у квазіутвореннях – це близько 1 відсотка», – сказав Вигівський.

Голова Нацполіції поінформував, що заочно всім цим особам оголошено підозру, щодо них розслідуються кримінальні провадження.

Як повідомлялося, 10 колишнім поліцейським, які у тимчасово захопленому Маріуполі працюють на росіян – проводять незаконні перевірки, допитують громадян та агітують отримувати паспорти РФ – заочно повідомили про підозру у державній зраді.

Поліція Війна Іван Вигівський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *