У НАТО підписали контракт на постачання понад 200 тисяч 155-мм артснарядів, частина з них – для України

У НАТО підписали контракт на постачання понад 200 тисяч 155-мм артснарядів, частина з них – для України 23.01.2024 11:58 Укрінформ У НАТО підписали контракт на постачання 155-мм артилерійських боєприпасів на суму 1,1 млрд євро, причому частина снарядів буде поставлена в Україну.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

"Війна в Україні перетворилася на битву за боєприпаси", – заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після церемонії підписання угоди в штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі.

Північноатлантичний альянс уклав угоду від імені кількох союзників, які або передадуть снаряди Україні, або використають їх для поповнення власних виснажених запасів. Оптові закупівлі гарантують нижчі ціни.

За контрактом, ймовірно, буде закуплено близько 220 тис. артилерійських боєприпасів, а перші поставки очікуються наприкінці 2025 року, повідомив агентству Reuters представник НАТО.

Боєприпаси постачатимуться французькою компанією Nexter і німецькою Junghans, повідомило інше джерело.

Як повідомляв Укрінформ, шведський уряд підписав угоду з виробником боєприпасів Nammo про збільшення потужностей виробництва 155-мм артилерійських снарядів, а також зміцнення ланцюгів постачання.

Фото: Defense Express 

НАТО Україна Війна Боєприпаси Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *