У плануванні штурмів варто враховувати помилки росіян – розвідник ГУР

У плануванні штурмів варто враховувати помилки росіян – розвідник ГУР Станція Краматорськ 24.01.2024 09:05 Укрінформ Досвідом штурмових атак російських загарбників на початку повномасштабного вторгнення можна скористатися зараз, коли Сили оборони відвойовують свої території.

Таку думку в ефірі проєкту “Станція Краматорськ” висловив командир розвідгрупи з підрозділу «Артан» Головного управління розвідки Міноборони із позивним «Саба».

“Зараз ми звільняємо свої території і штурмуємо так само, як вони на початку. Ми можемо використовувати їхній досвід штурмів”, – вважає “Саба”.

Також, на його думку, у плануванні й веденні штурмових атак слід враховувати помилки ворога.

“Коли ми бачимо помилки, яких вони припускаються, то можемо враховувати в своїх діях, щоб не допускати таких помилок”, – зазначив розвідник ГУР.

При цьому він вважає ворожу армію досить сильною і небезпечною.

“Ніколи не вважав армію РФ армією “чмобіків”. Це дуже хитрий, небезпечний, розумний противник. А війна — це партія в шахи”, – висловився боєць “Артану”.

Як повідомлялося, підрозділ «Артан» проводить спецоперації на найбільш небезпечних ділянках фронту, серед яких – «вишки Бойка», окупований Енергодар, Крим і лівий берег Дніпра Херсонщини.

Розвідка Війна Війна з Росією «Станція Краматорськ»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *