У застосунку Резерв+ оновили дані близько 300 тисяч осіб – Міноборони

У застосунку Резерв+ оновили дані близько 300 тисяч осіб – Міноборони 20.05.2024 13:06 Укрінформ Близько 300 000 українських українських військовозобов’язаних, призовників та резервістів уточнили свої дані в застосунку «Резерв+».

Як передає Укрінформ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» заявив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін.

«Охочих дійсно було багато уточнити свої дані, і люди відповідально поставились до норм закону. Ми можемо говорити, що вже зараз 300 000 українців військовозобов’язаних, призовників та резервістів уточнили свої дані в «Резерві+», – сказав Лазуткін.

За його совами, наразі виявлено 620 000 завантажень «Резерву+», і чимало людей досі знаходяться в черзі через те, що систему в застосунку в перший день її запуску було дещо перевантажено.

«Були певні технічні збої, але наразі всі технічні моменти практично виправлені, і за кордоном також вже можна через «Резерв+» уточнити свої дані в усіх кранах світу, де є віськовозобов’язані українці», – додав речник.

Він зазначив, що на сьогодні застосунок «Резерв+» є найбільш популярним. Також уточнити свої дані можна в ТЦК і у ЦНАП.

«У ЦНАПах в сотні разів менше людей, ніж в «Резерві+». Українці віддали перевагу саме застосунку, і це говорить про те, що люди готові виконувати цю норму закону, але намагаються це зробити у зручний для себе спосіб», – підкреслив Лазуткін.

Як повідомляв Укрінформ, електронний кабінет, в якому чоловіки призовного віку можуть оновити дані, запрацював 18 травня.

Міноборони Резервісти Мобільний додаток Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *