Україна довела, що «могутність» Росії є мильною бульбашкою – Буданов

Україна довела, що «могутність» Росії є мильною бульбашкою – Буданов 21.01.2024 19:48 Укрінформ Україна вже довела, що легенда про «могутність» Росії – це мильна бульбашка.

Як передає Укрінформ, про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сказав в інтерв’ю Financial Times, інформує пресслужба ГУР.

Зокрема Буданов окреслив слабкі місця ворога: Росія втрачає стільки ж або навіть більше людей, ніж може набрати; агресор витрачає більше зброї і боєприпасів, ніж може виготовити; у Москви труднощі з контролем якості озброєнь.

За його словами, проблема з боєприпасами змусила Кремль шукати їх в інших країнах.

«Вони дійсно передали значну кількість артилерійських боєприпасів. Це дозволило росії трохи зітхнути. Без їхньої допомоги ситуація [для рф] була б катастрофічною», – зазначив Буданов.

Він додав, що необхідність купувати боєприпаси за кордоном боляче б’є по московській писі, оскільки Росія у війні воліла б не покладатись на допомогу ззовні.

«Це завжди вважалося нижчим за їхню гідність; це приниження», – пояснив очільник ГУР.

Також він зауважив, що втрати особового складу Росія поповнює не тільки завдяки мобілізації, а й за допомогою найманців із різних так званих «ПВК».

У цьому контексті Буданов заперечив, що угруповання «Вагнер» припинило своє існування. А категоричної відповіді щодо долі його засновника Євгена Пригожина наразі немає.

«Я не кажу, що він не помер або що він мертвий. Я кажу, що немає жодного доказу його смерті», – підкреслив Буданов.

Також у ГУР зауважили, що наприкінці розмови, відмовившись робити якісь прогнози на воєнний 2024 рік, очільник розвідки висловив стриманий оптимізм.

Як повідомляв Укрінформ, Буданов в інтерв’ю Financial Times сказав, що Україна продовжить руйнувати російську логістику в Криму.

Україна Росія Війна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *