Україна потребує більше штурмових літаків для ведення бойових дій – Сирський

Україна потребує більше штурмових літаків для ведення бойових дій – Сирський 12.01.2024 20:11 Укрінформ Україні потрібно більше військових літаків для ведення бойових дій, таких як американські штурмовики А-10 для підтримки піхоти та літаки, які можуть запускати крилаті ракети великої дальності.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський в інтерв’ю Reuters, передає Укрінформ. 

"Я б говорив про А-10 як про варіант, якщо нам їх дадуть… Це не нова машина, але надійна, яка зарекомендувала себе в багатьох війнах, і яка має широкий спектр озброєння для знищення наземних цілей, щоб допомогти піхоті", – сказав він.

A-10 Thunderbolt II — американський штурмовик, призначений для знищення танків, бронеавтомобілів та інших наземних цілей. Він перебуває на озброєнні з 1970-х років.

Фото: U.S. Air Force

Сирський сказав, що А-10 надасть вирішальну підтримку наземним силам, коли вони намагатимуться перехопити ініціативу проти добре забезпеченого противника.

"Він призначений для знищення наземних цілей: танків, артилерії… всього, що протистоїть піхоті", – сказав він.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ додав, що ударні вертольоти, такі як AH-64 Apache і AH-1 Super Cobra, та UH-60 Black Hawk, також можуть відіграти важливу роль.

Також Сирський наголосив, що зараз російські війська знову перебувають у наступі в деяких частинах східного фронту, де, за словами Сирського, тривають запеклі бої. Він додав, що російські війська безперервно атакують на кількох ділянках фронту, а українські сили проводять невеликі контратаки.

"Це активна оборона, коли ми не просто сидимо в обороні, а постійно контратакуємо, а на деяких напрямках переходимо в наступ. І ворог це знає", – сказав він.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи можливий перелом у війні на користь України, Сирський сказав: "Я думаю, що шанси є завжди. Їх потрібно лише знайти і використати".

Він підкреслив, що для Росії "неможливо" побудувати надійну оборону всюди, і що завжди були слабкі місця через ландшафт та інші фактори.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Сирський заявив, що командування російської окупаційної армії не досягло тих цілей, яке воно ставило в останні місяці.

Фото: Сухопутні війська ЗСУ

Авіація Війна Сирський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *