Українські безпілотники долітають далеко вглиб Росії, далі буде тільки більше – Ігнат

Українські безпілотники долітають далеко вглиб Росії, далі буде тільки більше – Ігнат 22.01.2024 18:54 Укрінформ Росіяни сподівалися, що їхній тил буде недосяжним, але тепер отримують удари по інфраструктурі свого військово-промислового комплексу.

Про це в ефірі телеканалу Freeдом заявив речник Командування Повітряних сил України Юрій Ігнат, передає Укрінформ.

«Вони розраховували, що глибокий тил буде в безпеці, що, як мінімум, у нас немає озброєння, яке може туди діставати. Або що Захід у довгостроковій перспективі нічого не буде давати тощо…», – сказав він.

За його словами, у РФ розраховували й на системи протиповітряної оборони (ППО), але перекрити всю територію країни – неможливо.

«На лінії фронту потрібно прикривати армію, прикривати територію Криму, де вже давно серйозний театр бойових дій. Звичайно ж, вони не можуть залишити без прикриття й інші об’єкти на кордоні з Україною – Москва, Петербург, Новгород. Але долетіти туди, як бачите, не становить особливих проблем», – наголосив Ігнат.

Він зазначив, що, звісно, країна-агресор посилюватиме захист тилу додатковими системами ППО, тоді як українська сторона робитиме все щодо їхнього скорочення.

«Українські безпілотники долітають, і далі буде тільки більше. Ефект уже є: горять і нафтобази, і заводи оборонно-промислового комплексу, сидять уже без світла в багатьох регіонах, є напруга на потужності. Якщо ще газ і нафту, об’єкти паливно-енергетичного сектору трішечки підпалити, думаю, буде зовсім весело, а відновлювати все це непросто», – підсумував Ігнат.

Як повідомлялось, 21 січня унаслідок нічної атаки українськими безпілотниками нафтовий термінал «Усть-Луга Ойл» в Ленінградській області зупинив свою роботу. Після атаки всі танкери, які були біля терміналу, відійшли далеко в море. Їхнє завантаження зірване.

Ця атака СБУ завдала не тільки значних матеріальних, але й іміджевих збитків. За даними джерел Укрінформу, росіяни змушені перекидати ще більше установок ППО з фронту на захист тилу.

Росія Повітряні сили ЗСУ Війна з Росією ППО Юрій Ігнат

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *