Українське виробництво зброї та снарядів демонструє позитивну динаміку – Президент

Українське виробництво зброї та снарядів демонструє позитивну динаміку – Президент Відео 26.01.2024 21:34 Укрінформ Українське виробництво зброї та снарядів демонструє позитивну динаміку.

Про це Президент Володимир Зеленський повідомив під час традиційного відеозвернення, передає Укрінформ.

“Провів сьогодні Ставку. Проаналізували на Ставці всі питання щодо снарядів – заповнення дефіцитів, постачання у війська, домовленостей із партнерами та власного виробництва. Дуже важливо: українське виробництво зброї, снарядів демонструє позитивну динаміку. Вдячний усім, хто залучений, кожному й кожній, хто працює заради наших власних можливостей – в Україні”, – сказав Зеленський.

Також Глава держави зазначив, що головне – це фронтова ситуація.

“Доповіді – детальні, кожний напрямок. І загалом наші оборонні операції та активні дії. Кожен в Україні знає, де зараз найбільш інтенсивно. Авдіївка, Марʼїнка, Купʼянський напрямок, південні напрямки – до кожного максимальна увага”, – підкреслив Президент.

Відео: ОП

Крім того, він повідомив, що окремо на Ставці сьогодні обговорили захист нашої держави від російського повітряного терору – і прикордонних міст, і наших фронтових позицій.

Зеленський наголосив, що Україна працює, щоб збільшити кількість систем ППО, відповідних боєприпасів для захисту від російських авіанальотів та ракетних ударів.

“У контролі в небі багато в чому відповідь щодо контролю на землі”, – сказав Глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський на Ставці доручив підготувати детальні плани подальшого прикриття міст, громад і критичних обʼєктів з повітря.

Фото: ОП

Зброя Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *