Умєров і Сирський ознайомилися з вітчизняними розробками для фронту

Умєров і Сирський ознайомилися з вітчизняними розробками для фронту Фото 07.04.2024 14:23 Укрінформ Міністр оборони Рустем Умєров і головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський ознайомилися з новітніми українськими розробками, які можна застосовувати на фронті.

Про це повідомляється на сторінці головнокомандувача ЗСУ у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Разом з міністром оборони Рустемом Умєровим вкотре ознайомлювались із новітніми розробками від українських виробників. Мотивовані технічні команди постійно працюють над покращенням своїх продуктів, які вже застосовуються у військах та розвивають стартапи на підставі поставлених нами завдань для досягнення тактичних і оперативних цілей", – зазначив Сирський.

Він уточнив, що йдеться про роботизовані комплекси, які можуть проводити мінування та розмінування, дистанційно керовані ударні платформи. За його словами, роботизовані системи допомагають зберігати життя людей на полі бою – зокрема роботизовані системи для евакуації поранених.

Головнокомандувач також зауважив, що на особливу увагу заслуговують бойові роботизовані платформи, які невдовзі будуть масово брати участь у бойових діях.

Як повідомлялося, державне підприємство Міністерства оборони “Агенція оборонних закупівель” (АОЗ) набуло права використовувати рамкові угоди для забезпечення потреб Міноборони та ЗСУ.

Фото: Facebook / Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine

ЗСУ Сирський Рустем Умєров

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *