За два роки арсенал армії поповнили понад 25 зразків мінометів і гранатометів – Міноборони

За два роки арсенал армії поповнили понад 25 зразків мінометів і гранатометів – Міноборони Фото 17.05.2024 11:58 Укрінформ За два роки повномасштабної війни арсенал української армії поповнили понад 25 зразків мінометів і гранатометів іноземного та вітчизняного виробництва.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

«У період з березня 2022 по квітень 2024 років прийнято на озброєння, кодифіковано та допущено до експлуатації у Силах оборони України понад 10 зразків мінометів різних калібрів українського та іноземного виробництва, зокрема компаній із США, Польщі, Фінляндії та інших країн», – йдеться у повідомлені.

З лютого 2022 року кодифіковані та прийняті на озброєння понад 15 зразків ручних, автоматичних і підствольних гранатометів вітчизняного та іноземного виробництва.

В арсеналі української армії є гранатомети виробницта Німеччини, США, Швеції та інших країн. Серед нових засобів ближнього бою – 5 гранатометів українського виробництва, які за своїми характеристиками не поступаються іноземним зразкам.

Також допущені до експлуатації більше 10 зразків боєприпасів до гранатометів, зокрема осколково-кумулятивні та осколкові.

Як повідомляв Укрінформ, адміністрація США має впевненість, що надання Україні нових пакетів військової допомоги приведе до реальних змін на полі бою.

Фото: Міноборони України

Міноборони Україна Зброя ЗСУ Боєприпаси ОПК Виробництво Сили оборони

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *