Залужний обговорив військову співпрацю з італійським колегою

Залужний обговорив військову співпрацю з італійським колегою 15.01.2024 17:53 Укрінформ Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та начальник Штабу оборони Збройних сил Італії обговорили питання двостороннього військового співробітництва. Зокрема, йшлося про співпрацю в питанні регламентного обслуговування техніки, яку Італія надала Україні у рамках оборонних пакетів допомоги.

Як передає Укрінформ, про це Залужний повідомив в Телеграмі.

«Провів телефонну розмову з начальником Штабу оборони Збройних сил Італії адміралом Джузеппе Каво Драгоне. Обговорили низку питань двостороннього військового співробітництва та обміну досвідом. Запросив адмірала Драгоне відвідати Україну та спільно попрацювати на пунктах управління і в бригадах Збройних Сил України», – йдеться в повідомленні.

За словами Залужного, окремо сторони зупинилися на питаннях регламентного обслуговування техніки, яку Італія надала Україні у рамках оборонних пакетів допомоги.

Головнокомандувач ЗСУ подякував італійському колезі за всебічну підтримку України в боротьбі з російською агресією.

Як повідомляв Укрінформ, нижня палата парламенту Італії 11 січня схвалила резолюцію правлячої більшості про військову підтримку України.

Італія Україна Військові Валерій Залужний

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *