Зеленський: Україна заслуговує на справедливий мир і юридично, і за законом гідності

Зеленський: Україна заслуговує на справедливий мир і юридично, і за законом гідності Відео 11.01.2024 21:04 Укрінформ Україна щоденно бореться за виживання, і справжній героїзм полягає у тому, щоб бути в Україні і щоденно за неї боротися.

Про це під час пресконференції для ЗМІ, яка відбулася за підсумками візиту до Латвійської Республіки сказав Президент України Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

Відео: ОП

"Ми боремося за виживання, за існування. Ми точно знаємо ціну свободи. Вона висока, і навіть, на жаль, і зараз ще не фінальна, бо війна не закінчилася. Тому акт героїзму – бути в Україні і щоденно боротися за неї. Це такий наш людський шлях. А ті, хто ці два роки на першій лінії, вони щоденно рухаються трошки вперед до головного результату – справедливого миру, на який ми заслуговуємо і юридично, по закону гідності і по всіх законах Божих, я в цьому впевнений", – сказав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, 10 січня Президент України Володимир Зеленський здійснив візит до Литви, а сьогодні він відвідав Естонію та перебуває в Латвії.

Фото: ОП

Латвія Україна Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *