Жадан вступив до лав Нацгвардії – тепер він в 13 бригаді Хартія – фото

Сергій Жадан разом із колегою по гурту «Жадан і Собаки» Євгеном Турчиновим вступили до бригади Нацгвардії «Хартія»

Євген Турчинов (зліва) та Сергій Жадан (справа) © Жадан і Собаки/Facebook Музиканти опублікували фото у військовій формі.

Український письменник та музикант Сергій Жадан вступив до лав 13 бригади Національної гвардії України «Хартія», про що сам повідомив на своїй сторінці у Facebook. Зараз він проходить вишкіл.

«Вступив до лав 13 бригади НГУ «Хартія». Проходжу вишкіл. Служу українському народу», – написав Жадан.

Сергій Жадан / Facebook

Сергій Жадан – український письменник, перекладач, громадський діяч та музикант. Він народився 1974 року на Луганщині, для навчання переїхав у Харків, де потім і залишився жити.

Жадан є фронтменом гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», а також поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена», «Список кораблів», «Скрипниківка» та інших. У січні 2024 року вийшла збірка Сергія Жадана «Усі вірші. 1993 – 2023», де зібрана вся поезія автора за вказані роки.

Про те, що вступив до лав «Хартії» повідомив також гітарист та вокаліст гурту «Жадан і Собаки» Євген Турчинов. Він як і його колега по гурту теж опублікував відповідне фото.

«Вступив до лав 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія». Проходжу навчання», – написав Турчинов.

Євген Турчинов/Facebook

Євген Турчинов – український музикант та композитор. Він народився 1985 року в смт Малинівка Харківської області. Турчинов є учасником гуртів «Діти капітана Гранта», «Жадан і Собаки», «Євген Костянтинич і Криваве Забазарєво» та «Лінія Маннергейма». Автор музики до частини пісень «Лінії Маннергейма» та «Жадан і Собаки».

Раніше Оксана Банкова у своїй статті для ZN.UA «Замість сцени й овацій — у ЗСУ» розповіла історію талановитого скрипаля Мойсея Бондаренка, який приєднався до лав Збройних Сил України на другий день повномасштабної війни, 25 лютого 2022 року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *