Концерти Тейлор Свіфт у Сігапурі – країна уклала ексклюзивну угоду, Таїланд та Філіппіни незадоволені

Сінгапур уклав з Тейлор Свіфт ексклюзивний контракт на концерти, викликавши обурення сусідів

Сінгапур уклав з Тейлор Свіфт ексклюзивну угоду на концерти © EPA-EFE/JOEL CARRETT Завдяки цьому країна змогла викликати наплив туристів.

Поп-зірка Тейлор Свіфт приїхала до Сінгапуру, де має відбутися шість концертів, всі квитки на які вже продані. Але ці концерти викликали невдоволення сусідніх країн та територій Південно-Східної Азії, повідомляє NPR.

Влада Сінгапура підтвердила, що уклав зі Свіфт ексклюзивну угоду, сума якої не розголошується, щоб співачка виступила лише в цій країні Південно-Східної Азії. Чутки про цю угоду, які поширилися, викликали невдоволення країн-сусідів.

Так, влада Філіппін вимагала пояснень, а прем’єр-міністр Таїланду заявив, що Сінгапур заплатив за угоду мільйони доларів.

Прем’єр-міністр Сінгапуру Лі Сянь Лунг виступив на захист ексклюзивної угоди. «Угоди було досягнуто. І вона виявилося дуже успішною. Я не вважаю це недружнім», – заявив він. Лі також заявив, що за угоду було сплачено «стимул», але його суму розголошувати відмовився.

Після висловлювань Лі філіппінський депутат Джої Сальседа заявив місцевій газеті, що Сінгапур діє за «законом джунглів», а не за законом «сусідства країн, пов’язаних принципами солідарності та консенсусу».

За цією дискусією ховаються інтереси промисловості вартістю мільйони доларів. Події, наприклад, пов’язані з концертами, приносять містам і країнам величезний дохід. За прогнозами дослідницької фірми Business Markets Insights, до 2028 року ринок заходів Азіатсько-Тихоокеанського регіону зросте майже до 550 мільярдів доларів.

Еріка Тей, економіст сінгапурського малайзійського малайзійського банку Berhad або Maybank, заявила, що молоді туристи прагнуть вражень, а не предметів, тому ймовірніше відвідають концерт чи спортивну подію. “Я думаю, що, приймаючи Тейлор Свіфт та інших зірок першої величини, Сінгапур зміцнює свої позиції як центр туризму подій”, – додала вона.

Тей вважає, що концерти співачки принесуть Сінгапуру близько 370 мільйонів доларів, хоча та буде перебувати в ньому лише трохи більше тижня.

 Нагадаємо, Тейлор Свіфт стала людиною року за версією журналу Time. Там оцінили її досягнення як виконавиці, бізнес-леді та знаменитості.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *