Міноборони переукомплектує тисячі аптечок для ЗСУ

Міноборони переукомплектує тисячі аптечок для ЗСУ 19.01.2024 15:42 Укрінформ Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова разом із представниками командування Медичних сил Збройних сил України та командою Leleka Foundation здійснили перевірку складу медичного майна й оцінили стан та наявність аптечок і наплічників бойового медика.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство оборони повідомляє у Фейсбуці.

Наразі на складах знаходяться близько десяти видів аптечок, більшість з яких передані як благодійна допомога. Вони по-різному укомплектовані, а їхні складові відрізняються за якістю.

«Серед аптечок є такі, що відповідають потребам військових. Але є й аптечки укомплектовані, наприклад, неякісними турнікетами, які не можна використовувати. Нині перед нами стоїть завдання – перекомплектувати наявні аптечки так, щоб їх можна було використовувати у військах. Якісних складових для цього достатньо» – наголосила Калмикова.

Заступниця міністра зауважила, що це тимчасове рішення.

«Ми маємо використати наявний ресурс для того, аби оперативно закрити потреби. Однак в подальшому ми орієнтуємося на закупівлю якісного медичного майна за стандартами країн НАТО. Це відбудеться в найближчий час. Адже мова йде про найцінніше – життя та здоров’я військових» – заявила Калмикова.

Міноборони пише, що «перекомплектовуватимуть тисячі аптечок».

Як повідомляв Укрінформ, Міноборони спростило списання аптечок, сумок і наплічників.

Фото: Міноборони / Фейсбук

Міноборони ЗСУ Аптечка Медичний турнікет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *