На сайті АрміяInform запрацював агрегатор вакансій до Сил оборони

На сайті АрміяInform запрацював агрегатор вакансій до Сил оборони 04.04.2024 09:59 Укрінформ На сайті АрміяInform з початку квітня запрацював агрегатор вакансій до лав Сил оборони України, які були розміщені на платформах Work.ua, Olx та robota.ua.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Тепер в одному місці можна знайти єдину стрічку зі всіх вакансій, які були розміщені на сайтах, що підписали документи про співпрацю з Міноборони», – ідеться у повідомленні.

Для того, щоб податися на вакансію – слід натиснути відповідну кнопку, яка приведе на сайт партнера з контактами.

Проєкт розроблено командою Міноборони у співпраці з платформами з пошуку роботи Work.ua, Olx та robota.ua.

Це бета-версія сервісу, яка автоматично формує стрічку вакансій у хронологічному порядку. В планах на майбутнє зробити пошук за ключовими словами та фільтр пропозицій.

«Ми продовжуємо розвивати систему рекрутингу до українського війська. Новий інформаційний ресурс дозволить акумулювати всі наявні вакансії, які доступні в Силах оборони», – наголосив уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Як нагадали у Міноборони, останніми місяцями в Україні активно розвивається напрямок рекрутингу до війська – кандидатам, які виявили бажання йти захищати державу, надається можливість обрати спеціальність і підрозділ для служби.

Всього вже відкрили сім Центрів рекрутингу української армії.

Станом на 31 березня рекрутингові платформи отримали майже 146 тисяч відгуків на вакансії до Сил оборони.

Як повідомляв Укрінформ, у Харкові 2 квітня розпочали роботу два Центри рекрутингу української армії. Раніше такі центрі були відкриті у Полтаві, Львові, Дніпрі та Запоріжжі.

Міноборони ЗСУ Рекрутинг

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *