Сирський ухвалив рішення посилити підрозділи, які воюють на сході

Сирський ухвалив рішення посилити підрозділи, які воюють на сході Фото 13.03.2024 13:20 Укрінформ Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський прийняв рішення про посилення резервами, боєприпасами, засобами РЕБ низки військових частин на східному фронті, що в подальшому забезпечить стійкість оборони.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Телеграмі.

За словами Сирського, сьогоднішній день він "розпочав з переміщення в район операції на напрямок активних дій противника. Попрацював у двох бригадах, де поступово ускладнюється обстановка і є загроза просування ворожих підрозділів у глибину наших бойових порядків".

Після детального аналізу й оцінки обстановки разом з командирами та офіцерами штабу були прийняті всі необхідні рішення щодо посилення резервами, боєприпасами, засобами РЕБ зазначених військових частин, що в подальшому забезпечить стійкість оборони на цій ділянці фронту зауважив головнокомандувач.

Як повідомляв Укрінформ, головнокомандувач ЗСУ зробив звіт Президенту України стосовно дій Сил оборони на фронті та досягнень українських дронів.

Війна Сирський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *