У ЗСУ триває ротація підрозділів, які з лютого 2022 року виконували завдання на фронті – Генштаб

У ЗСУ триває ротація підрозділів, які з лютого 2022 року виконували завдання на фронті – Генштаб 12.04.2024 17:31 Укрінформ Триває планова ротація підрозділів, які з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну виконували завдання в районах бойових дій.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

“Попри те, що російські окупанти продовжують тиснути на багатьох напрямках, знайдені можливості для почергової відправки бригад на відпочинок”, – ідеться у повідомленні.

У Генштабі зазначили, що водночас вживається комплекс заходів з метою посилення бригад, які продовжують виконувати бойові завдання на фронті.

“Таке рішення вдалось ухвалити, зокрема і після перегляду чисельності певних підрозділів, які не беруть участі у бойових діях. Вивільнені тисячі військовослужбовців були спрямовані до бойових частин. Цей процес триватиме і далі”, – заявили у Генштабі.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада України ухвалила у другому читанні закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.

Фото: АА

Ротація ЗСУ Війна Військові Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *