Україна надала безпрецедентний доступ до інформації про отриману зброю – Пентагон

Україна надала безпрецедентний доступ до інформації про отриману зброю – Пентагон 12.01.2024 00:41 Укрінформ Українська сторона надала американським партнерам повну інформацію для обліку та інвентаризації озброєнь, переданих нашій країні як військова допомога.

Про це заявив речник Пентагону генерал Патрік Райдер, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Важливо відзначити, що українці запропонували безпрецедентний доступ до інформації, що стосується обладнання, яке ми надаємо. Таким чином, вони повністю розуміють і підтримують нашу потребу у звітуванні», – сказав представник оборонного відомства США.

Так він відповів на прохання прокоментувати останній звіт генерального інспектора міноборони США про те, нібито необлікованими належним чином залишилися близько 40 тисяч одиниць американської зброї, наданої Україні.

У цьому контексті речник Пентагону підкреслив, що наразі «немає вірогідних доказів незаконного виведення з України сучасної конвенційної зброї, наданої США».

Водночас він указав на випадки поширення Росією дезінформації цілковито протилежного змісту.

Райдер відзначив , що ЗСУ застосовують надану зброю ефективно.

Як повідомляв Укрінформ, Держдепартамент США спростував застереження про можливе потрапляння в чужі руки зброї, наданої Україні.

Пентагон США Україна Зброя Дезінформація

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *