Зброя для України: Кулеба закликав Захід до обміну знаннями у сфері технологій

Зброя для України: Кулеба закликав Захід до обміну знаннями у сфері технологій 17.01.2024 21:14 Укрінформ Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав західних партнерів не тільки збільшити виробництво зброї для України, а й забезпечити обмін знаннями у сфері технологій.

Таку думку міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив під час виступу в Українському домі в Давосі, передає кореспондент Укрінформу.

«Я розумію, що виробництво зброї в багатьох країнах Заходу не є популярною темою серед виборців, але є часи бути пацифістами – і є часи бути озброєними пацифістами. Зараз ці часи», – заявив Кулеба.

Глава МЗС зауважив, що політично всі підтримують збільшення воєнного виробництва, але дехто не хоче ділитися технологіями і ноу-хау.

«Ми маємо драматично збільшити обсяги і забезпечити координацію, обмін знаннями тощо», – наголосив очільник зовнішньополітичного відомства.

Як повідомляв Укрінформ, колишній посол США, директор Євразійського центру «Атлантичної ради» у Вашингтоні Джон Гербст вважає, що партнери можуть очікувати серйозного просування України на полі бою, якщо нададуть усе необхідне для перемоги над спільним ворогом.

Дмитро Кулеба Технології Зброя Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *