Зеленський: Ми не можемо собі дозволити втому від війни

Зеленський: Ми не можемо собі дозволити втому від війни 21.01.2024 13:24 Укрінформ Українці не можуть дозволити собі «втомитись» від війни, інакше можуть втратити все, що мають.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю британському телеканалу «Channel 4 News», передає кореспондент Укрінформу.

«Коли ми говоримо «втому», ми повинні розділяти ось які речі… Втому від війни ми не можемо собі дозволити. В іншому випадку вийде так, що хтось захищає державу, а коли говоримо про захист – це не тільки фронт, це і люди, які працюють, люди, які мають бізнес, які сплачують податки. Можна втомитись під ракетами це робити, але люди продовжують це робити. І це все важливо, тому втомитись від цього ми не маємо права. А якщо ми втомимось, в цьому сенсі слова, ми втратимо те, що маємо», – наголосив Зеленський.

Він зазначив, що кожна людина після робочого дня відчуває втому, однак наступного ранку треба вставати і йти працювати.

«Тому можна собі дозволити втомитись ввечері, але зранку доведеться захищати державу, боротись за неї, якщо ми хочемо її зберегти», – наголосив глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні Володимир Зеленський заявив, що триває робота з ключовими міжнародними партнерами щодо надання нових пакетів оборонної підтримки України для боротьби з агресором.

Фото: ОП

Росія Війна Зеленський

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *