Нічна «бавовна» на НПЗ у Татарстані є спільною операцією СБУ та розвідки – джерело

Нічна «бавовна» на НПЗ у Татарстані є спільною операцією СБУ та розвідки – джерело 02.04.2024 12:41 Укрінформ Нічна «бавовна» на НПЗ в Татарстані – це спільна операція СБУ та ГУР. Український дальнобійний дрон влучив в установку первинної переробки нафти на НПЗ в Нижньокамську, після чого там виникла пожежа.

Про це повідомили Укрінформу джерела у силових структурах.

Співрозмовник уточнив, що потужність цієї установки складала 8 млн тонн нафти, а це – 2,6% від загальної річної переробки РФ на рік. Окрім того, цей завод входить в п'ятірку найбільших НПЗ РФ.

«Продовжуємо систематично працювати над тим, аби в Росії було все менше можливостей фінансувати загарбницьку війну проти України. Ми й надалі перекриватимемо кисень країні-бензоколонці, щоб мінімізувати надходження нафтодоларів до військового бюджету РФ», – зазначило джерело.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні співробітники Головного управління розвідки Міноборони атакували дронами завод з виробництва «Шахедів» у Татарстані. «Атакували завод зі збірки дронів-камікадзе «Шахед». Росіяни маркують їх під «Герань-2», – зазначило джерело. За інформацією співрозмовника, унаслідок атаки дронів ГУР відбулися руйнування виробничих потужностей заводу.

Розвідка СБУ Війна Татарстан Війна з Росією «Бавовна» НПЗ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *