З лютого 2022 року в Україні від вибухонебезпечних предметів постраждали 950 цивільних – МОУ

З лютого 2022 року в Україні від вибухонебезпечних предметів постраждали 950 цивільних – МОУ 18.03.2024 14:25 Укрінформ Із початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні від вибухонебезпечних предметів постраждали 950 осіб, з них 289 загинули, 661 особа зазнала поранень.

Про це повідомив начальник головного управління протимінної діяльності цивільного захисту та екологічної безпеки Міністерства оборони України Руслан Берегуля під час презентації галузевої Національної асоціації з гуманітарного розмінування в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні зафіксовано 647 інцидентів, пов'язаних із вибухом вибухонебезпечних предметів серед цивільного населення, внаслідок яких постраждало 950 осіб. З них загинуло 289 осіб, 661 особа зазнала поранень», – зазначив він.

Берегуля додав, що Національна стратегія щодо розмінування вже розроблена, схвалена на засіданні національного органу з питань протимінної діяльності й передана до РНБО для затвердження Президентом України.

Як повідомляв Укрінформ, розмінування правобережжя Херсонської області при збереженні нинішньої динаміки триватиме щонайменше два роки.

Міна Міноборони Поранені Розмінування Вибухівка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *