Зеленський: 300 тисяч – не кінцева кількість, яку може мобілізувати Росія

Зеленський: 300 тисяч – не кінцева кількість, яку може мобілізувати Росія 06.04.2024 20:24 Укрінформ Росія готує на 1 червня мобілізацію 300 тисяч військових, але це не кінцева кількість, яку може мобілізувати РФ.

Про це у Президент України Володимир Зеленський заявив на Чернігівщині в інтерв'ю телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«Питання щодо росіян про 300 тисяч мобілізованих – не факт, що це кінцева кількість військових, яких вони мобілізують. Також згідно з інформацією нашої розвідки до 1 червня вони мають бути готовими мобілізувати 300 тисяч», – зазначив Зеленський..

Він зауважив, що підготовка солдат у Росії дуже коротка.

«Це бачимо по рівню підготовлених російських бійців на фронті, тому їм знадобиться місяць, щоб мати такий об'єм людей. Оскільки із дисципліною у них не дуже, то може вони не встигнуть до першого числа мобілізувати 300 тисяч. Але, тим не менш, ми повинні розраховувати на ті дані, які є у нас, і повинні бути готовими», – наголосив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки завершив розгляд правок до законопроєкту про мобілізацію.

Фото: Офіс президента

Мобілізація Російські військові Війна Зеленський Війна з Росією Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *