Зеленський на Ставці заслухав доповіді Сирського і Шмигаля

Зеленський на Ставці заслухав доповіді Сирського і Шмигаля 18.03.2024 14:18 Укрінформ Президент Володимир Зеленський на Ставці Верховного головнокомандувача Збройних сил України заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського і Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Як передає Укрінформ, про це Президент повідомив у Телеграмі.

"Отримав детальні зведення з фронту. Доповідь головкома Олександра Сирського за основними напрямками активних дій. Доповіді щодо витрат та надходження боєприпасів, дані розвідок", – зазначив Зеленський.

Також, за його словами, "пройшлися по стану виконання укладених контрактів та контрактування на майбутні періоди: закупівля та виробництво техніки, озброєння, снарядів".

Крім того, глава держави заслухав доповіді про виконання попередніх рішень Ставки, зокрема щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури: енергетика, водо- та газозабезпечення.

З доповідями виступили Прем’єр-міністр Шмигаль, віцепрем’єр-міністр Олександр Кубраков, голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов і голова правління НАЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

На Ставці також була заслухана інформація про продовження будівництва оборонних рубежів.

"Заслухали Прем’єр-міністра та голову спеціальної служби транспорту Міністерства оборони Богдана Бондара", – зазначив Зеленський і додав: "Робота триває".

Як повідомляв Укрінформ, 16 березня Зеленський обговорив із Сирським оперативну ситуацію на фронті.

Фото: ОП

Дебати Порошенко vs Зеленський Сирський Шмигаль Ставка Верховного головнокомандувача

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *